KONTAKTA OSS

 
Elektroproduktion AB
Transportvägen 18
246 42 Löddeköpinge
Tel: 046-708200
Fax: 046-708220
 
Elektroproduktion - Ställverk Centraler
 

• Visa alla kontaktpersoner


• Ekonomi


• Försäljning


• Projektledning


• VD


• Verkstadsledning


Anette Särén Anette Särén
Ekonomi

Direktnummer: 046-708201
E-Post: anette.saren@elektroproduktion.com


Fredrik Svensson Fredrik Svensson
Säljare - Distrikt Syd

Direktnummer: 046-708215
E-Post: fredrik.svensson@elektroproduktion.com


Anders Thorén Anders Thorén
Säljare - Distrikt Väst

Direktnummer: 046-708216
E-Post: anders.thoren@elektroproduktion.com




Mikael Sörensen Mikael Sörensen
Säljare - Distrikt Norr

Direktnummer: 0701-900067
E-Post: Mikael.sorensen@elektroproduktion.com


Jan Mondec Jan Mondec
Försäljningsansvarig

Direktnummer: 046-708208
E-Post jan.mondec@elektroproduktion.com


Mickael Mattsson Mickael Mattsson
Innesäljare

Direktnummer: 046-708206
E-Post: mickael.mattsson@elektroproduktion.com


Andreas Axelsson Andreas Axelsson
Innesäljare

Direktnummer: 046-708214
E-Post: andreas.axelsson@elektroproduktion.com


Niklas Larsson Niklas Larsson
VD

Direktnummer: 046-708211
E-Post: niklas.larsson@elektroproduktion.com


Joakim Hansson Joakim Hansson
Projektledare

Direktnummer: 046-708205
E-Post: joakim.hansson@elektroproduktion.com


Fredrik Olsson Fredrik Olsson
Projektledare

Direktnummer: 046-708207
E-Post: fredrik.olsson@elektroproduktion.com


Danny Olsen Danny Olsen
Projektledare

Direktnummer: 046-708209
E-Post: danny.olsen@elektroproduktion.com


Petter Liljenberg Petter Liljenberg
Projektledare

Direktnummer: 046-708204
E-Post: petter.liljenberg@elektroproduktion.com
 


Tomasz Gicala Tomasz Gicala
Projektledare

Direktnummer: 046-708229
E-Post: tomasz.gicala@elektroproduktion.com


Pawel Szczerbinski Pawel Szczerbinski
Projektledare

Direktnummer: 046-708217
E-Post: pawel.szczerbinski@elektroproduktion.com


Kristof Szczerbinski Kristof Szczerbinski
Arbetsledare verkstad

Tel: 046-708228
Mobilnummer: 0708-679688
E-post: kristof.s@elektroproduktion.com


Edgar Petrosyan Edgar Petrosyan
Arbetsledare verkstad

Tel: 046-708227
Mobilnummer: 0707-912059
E-post: edgar.p@elektroproduktion.com



Elektroproduktion AB, Transportvägen 18, 246 42 Löddeköpinge                Tel växel: 046-70 82 00                             Org nr: 556480-5231
Producerad av Camero


Cookies